23 Ekim 2016 Pazar

Aylık 1640 eur gelir ister misiniz?

aylık 1640 eur gelir hayal değil arkadaşlar, bu gerçek.

Haklısınız bende ilk duyduğumda inanmadım ama gördüm inceledim araştırdım ve farklı kaynaklardan teyit ettim.

Evet, enteresan ve ütopik ancak doğru!

Bu sistemin ve şirketin adı Questra Holdings! Aslen ispanyol bir firma, bir çeşit fon yöneticisi. Esas amaçları zarar eden veya batmaya yüz tutmuş ve potansiyeli yüksel şirketleri zaman alıp işletip kar eder hale getirip satmak.
Ben aslını bunu batan ülkelerin hisse senetlerine benzetiyorum, büyük yatırımcılar bu kağıtları toplarkar, çünkü bilirlerki bir ülke batmayacaktır ve bir süre sonra toparlanıp ayağa kalkacaktır. Bizim Questra şirketi de bu prensipte çalışıyor. Tabi ki daha fazla alım yapabilmek ge daha büyük iş hacmi elde edebilmek için benim gibi siizn gibi yatırımcılardan para topluyor ve paraları alabilmek için elde ettiği karın ciddi bir kısmını dağtıyor. Önce kendisi kazanıyor sonra biz yatırımcılarına kazandırıyor.

Döviz bazında ortalama aylım %19,9-%30 arası kar bırakıyor. Ve bu oran bugünkü piyasalara bakıldığınd ainanılmaz bir kardır.

Bunun yanı sıra isteyen yatırımcılara kendi ekiplerini kurma imkanı ve ekip cirolarından ciddi miktarlarda bonus elde etmelerini sağlıyor. Daha detaylı bir sunum için gelin hep birlikte izleyelim.

Eğer ilginç ve yatırım yapmaya değer bulur ve kalınızadki sorulara cevap almak isterseniz lütfen iletişim formu veta eposta aracılığı ile bana ulaşınız. 1-2 saat içerisinde dönüş yapmış olurum.

Hepinize teşekkür ederim.

ÜCRETSİZ ÜYELİK LİNKİNE TIKLAYIP HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN ZAMAN KAYBETMEYİN!

https://atlanticgam.es/partner=P09201476428847
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder