31 Ekim 2016 Pazartesi

GetMyAds - GMA Katlanarak Büyüyor! Haydi Sende Bu grupta Yerini Al ve Kazanmaya Hemen Başla!

GetMyAds - GMA Katlanarak Büyüyor! Haydi Sende Bu grupta Yerini Al ve Kazanmaya Hemen Başla!


GMA - Türkiye'de büyüdükçe büyüyor.
Ekipler kuruluyor, sponsorlar her geçen artıyor. Mahallesel başlayan toplantılar, hali hazırda ilçe ve şehir bazında yapılmaya başlandı. Ağustos ayında yapılan Antalya seminerinden sonra yenisi planlanıyor.

GMA - her ay Türkiye'deki üyelerine aktif olarak 2 haftada bir yüz binlerce dolar ödeme yapıyor. Verilen talimatlar 3-4 gün içerisinde transfer ediliyor ve bankanıza göre hesaba 2-3 günde geliyor. Yani verilen bir talimat en fazla 7-8 gün içerisinde bildirmiş olduğunuz IBAN (banka hesabınıa) gelmiş oluyor.

Ben, 20.9.16'da üye oldum ve bugüne kadarki kazancım 2700 usd mertebelerinde. Gelin birlikte hesaplayalım; bugün itibariyle tam tamına 41 gün olmuş, yani günde ortalama 65,8 usd kazanmışım. Tabi ki bu kazanç benim için olan değerdir. Siz bunun üzerine de çıkabilirsiniz, altında da kalabilirsiniz. Nasıl mı? Hemen açıklayayım;

1. Bu tutarın üzerinde kalabilirsiniz. Nasıl?


Kazanacağınız gelir, satın alacağınız jeton (token) sayısına göre değişir. her bir jeton 50 usd'dir. ve günlük size 0,50 usd getiri sağlar. Örnek, 20 jeton ile başlayan bir yatırımcı üye (20 x 50 usd = 1000 usd) 1000 usd ödeme yapar ve günde 20 x 0,5 = 10 usd, ayda ise 10x30 = 300 usd kazanmaya başlar.
elde edilen gelir 2 gruba ayrılır; 1.yatırım havuuz, bunu çekemezsiniz, her zaman sistemde kalır ve 50 usd ve katları oldukça jetone dönüşür, 2. çekilebilir tutar, burada biriken miktarı istediğiniz zaman çekebiliyordunuz, ancak ödemelerde gecikmeler yaşanınca firma ödemeleri ayda 2 kere yapılacak şekilde sabitledi, bu sistemde aksamalar da giderilmiş oldu.

2. Bu tutarın altında kalabilirsiniz. Neden?


Daha az jeton alırsanız, veya başka bir deyişle daha az yatırım yaparsanız, daha az getiri elde edersiniz. Bunu, şöyle düşünelim; Ahmet ile Mehmet iki arkadaştır, Ahmet bankaya 10.000 tl yatıyor, ancak Mehmet 5000 tl yatırıyor, haliyle Mehmet'in aylık faiz geliri Ahmet'ten az olacaktır.

----------------------------

Eğer bu şekilde kazanç elde etmek isterseniz lütfen aşağıdaki siteyi ve bilgileri inceleyiniz. Aklınıza takılan her şey için beni arayabilrisiniz.

getmyads.destek@gmail.com

Şimdiden bol kazançlar dilerim!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder