24 Ekim 2016 Pazartesi

Hangi Online Yatırım Sistemini Kullanmalıyım? Hangisine Yatırım Yapmlıyım?

Merhaba Arkadaşlar,

O kadar çok yatırım sistemi var ki kafalarımız karıştı değil mi? Sadece benim duyduklarım, tanıdıklarımın bahsedip beni davet ettikleri sistemlerden bazıları;

- bitcoin mining,
- gma (getmyads)
- questra holdings
- evo binary
- avalon
.....vb

Ne yapacağız? Hangisini seçmemiz gerekir? En çok kazandıran hangisi? En az risksiz olan hangisidir? gibi sorular kafanızda beliriyor ve sizi karar vermekte zorluyor değil mi? Gelin birlikte göz atalım;

Arkadaşlar en başta şunu belirtmem gerekir ki RİSKSİZ diye bir kazanç sistemi dünyada maalesef mevcut değildir. En büyük ve iyi şirketlerin bile uygunsuz durum ve koşullarda ciddi finansal hasar aldıkları, sallandıkları ve hatta battıkları görülmüştür. Buna benim verebileceğim en büyük örneklerden biri Lehman Brothers firmasıdır. Hepimizin hatırlayacağı gibi 2008-2009 Global Kriz yaşandığı dönemde dev sayılabilecek bu firma batmıştır. Tabi günümüzde bir firmanın zarar görmesi, zincirleme olarak bir çok firmayı hatta büyüklüğüne göre bazen de tüm endüstriyi etkileyip zor duruma sokabiliyor. Yani demek istediğim, bir kazan elde edilecekse burada az veya çok mutlaka bir risk söz konusudur.

Şimdi, minimum risk ile maksimum kazancı nasıl elde ederiz onu tartışalım.

1. Questra Holdings - Firma bir İspanyol kuruluşu olup yatırım fonudur, yapılan yatırımlara bizleri (girişimcileri ve yatırımcıları) ortak edip kar payı veriyor.

2. GMA (getmyads) - Firma bir alman kuruluşu olup, online reklam şirketidir, dünyanın en büyük portallarından (google, facebook, yahoo. bing, msn..vb) dev alanlar kiralayıp bunları satıyor ve trafik kazandırıyor, karı paylaştırıyor).

3. BITCOIN - bu sistemde sizlere tavsiyem "cloud mining" denen bulut madenciliği ile işe girmenizdir, sayfamdaki diğer bölümden bu işin detaylarını ve sebeplerini görebilirsiniz. Bu iş de oldukça sağlam ve rövaçta görünüyor.

4. EVO BINARY - bu sistemi pek bilmiyorum ancak binary options yani 2'li işlem borsasıdır ve forex tarzında paritelere oynanır, açıkçası ben şahsen tercih etmiyorum ve bu alanda yatırım yapmıyorum, çünkü piyasaların durumu hem ekonomik, hem psikolojik hem de siyasi olarak etkilenebildiği için kestirmek zor. Kumar oynarım derseniz denenebilir, iyi para kazanılabilir ancak ciddi şekilde kayıp da yaşanabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder