11 Ocak 2017 Çarşamba

Bizim ile Kazanın

Questra Partnerlik Sistemine, Websitemiz www.questraholding.co üzerinden dahil olan üyelere, ekip kurma konusunda ayrıcalık tanınacaktır. Bize katılın bonusları almanın heyecanını sizde yaşayın. Detaylı bilgi için lütfen www.questraholding.co adresine giriniz.


 1.Adım – Üye Olun (Pasif Gelir)

Ekibimize katılmak için telefon numaranızla üye olabilirsiniz. Şifreniz Cep telefonunuza gelecektir. Atlanticgam (Kişisel Ofis) hesabınızdan profil bilgilerinizi eklemeniz gerekmektedir . Sonra Hesap doğrulaması için gerekli belgeleri göndermelisiniz. Not: İkinci adıma geçmek için hesabın doğrulanmasını beklemek zorunda değilsiniz.

 

 

2.Adım – Portföy Satın Almak

Kazanç elde etmek için seçtiğiniz portföyü satın almanız gerekmektedir. Paket satın alımı yaptıktan sonra Sigorta seçeneğini aktif yada pasif yapabilirsiniz. Sigorta seçeneğini akif ettiğinizde haftalık kazançlarınızdan komisyon kesilmektedir. 

3.Adım – Kazançlar

Artık sadece Cuma akşamları kazançlarınızı bekleyeceksiniz. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kazançlarınız SMS ve E-posta ile de bildirilecektir.


 4.Adım – Ekip Kazancı (Zorunlu Değil)

Birinci adımda seçtiğiniz hesap bilgilerinizle questraworld hesabına (Kişisel Ofis) girin. Sonra yardım için hesabınızda iletişim bilgileri bulunan sponsorunuzla yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tarafımızdan ekip kurma desteği alacaksınız. Referans linkinizi sitemizde yayınlayacağız. Bunun için kaydınızı sitemiz sitemiz üzerinden yapmış olmanız gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder