31 Mart 2017 Cuma

Epitelyum Üyeleri için Sosyal Tesis Açıyor!


Sosyal Tesis Projesi

Reklam ve pazarlama sektörüne öncülük etmek bazı sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Biz bu sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek için proje odaklı çalışma sistemini benimsiyoruz. Bu kapsamda Epitelyum Proje ekibi tarafından geliştirilen sosyal Tesis Projesi ile katılımcılar bir arkadaş toplantısında gibi hissedecekleri özel çalışma ortamlarına kavuşabilecek. Ofis soğukluğundan uzak, sıcak bir kafeterya ortamı yaratılarak kurs ve etkinliklerin ülke genelinde düzenleneceği bu proje ile verimliliği artırmak ilk hedefimiz.

ÜCRETSİZ ÜYELİK LİNKİ: https://www.epitelyum.com/kayitol.php?ref=10293&lang=TR

İnternet reklamcılığı araştırma ve uygulama süreçleri olan aceleye gelmeyecek bir süreç gerektiriyor. Tıpkı hayata geçirmesi gibi kurs sürecinde eğitime yansıtılması da internet reklamcılığının ciddi bir programa dahil edilmesi gerektiğini gösteren etkenlerdir. Yüksek büyüme hızı ve her geçen gün artan popülaritesi ile Epitelyum ailesi olarak katılımcılarımızın rahat bir ortamda etkinlik ve kurslara iştiraklerini sağlamak için Sosyal Tesis Projesi’ni geliştirdik. Ülke genelinde farklı illerde bulunan müşterilerimizin bir araya gelerek bir arkadaştoplantısı rahatlığı ile çalışmalarını yürütebilmesi için kafeterya tarzı toplantı alanları oluşturuyoruz. Ofis ortamının rahatsız ve otoriter havasından uzak, ev ortamında ve ev rahatlığında çalışmaları yürütme fikri verimlilik açısından da oldukça önemli. Bir yandan meşrubatlarınızı alıp keyifli sohbetler ederken diğer yandan uzman Epitelyum kadrosunun eğitimlerine katılarak başarı sertifikaları alabilir, iş hayatında gücünüze güç katabilirsiniz.

Global bir iletişim ağı oluşturarak güçlü bir yapılanma ile reklam ve pazarlama sektöründe varlık sürdürecek olan Epitelyum sosyal Tesis Projesi ile yapılanma içi iletişim de oldukça gelişecek. Etkili ve pratik iletişimin sağladığı faydalar baz alındığında hem ekonomik hem de sosyal yönden katılımcılara avantaj sağlayacak olan bu proje talep yoğunluğu nedeniyle oluşabilecek hizmet gücü kaybını da minimuma indirecek. Bu şekilde size kaliteli eğitim hizmetini daha eşit bir dengede sunarak internet reklamcılığı kursu ve benzeri diğer etkinliklerden maksimum faydayı sağlamanızı mümkün kılacağız. Büyük şehirlerde oluşturulacak olan bu sosyal alanlarda reklam dünyasının isimleri birbirlerini tanıyarak iş ve sosyal ilişkilerini geliştirecek, ihtiyaç duyulan her alanda gerekli bilgi veri tabanında bulundurularak katılımcıların karşılıklı fayda ve iş ilişkileri ticari anlamda da ivme kazanacak. Epitelyum merkezli yürütülecek olan bu projede Türkiye’nin en doğusu ile en batısı aynı anda aynı eğitimleri alarak eşit hizmet standardı ile pazarlama sektörüne hazırlanabilecek.
Yeni bir meslek dalı olan internet reklamcılığı ile ilgili üst düzey eğitim alarak bu eğitimin sonunda hazırlanacak olan sertifika ile yeni iş ve gelir imkanı elde edecek olan katılımcılar, kazanacakları beceri ve bilgi birikimini kazanca çevirme noktasında gerekli olan reklam ve pazarlama çevresine de sosyal tesisler aracılığı ile sahip olacak. Alanında adından sıkça söz edilen reklam yazarları ve pazarlama uzmanları tarafından yürütülecek olan ders ve eğitim planlamasında tüm bilimsel yöntemleri inceleyebileceğiniz gibi sosyal tesis ortamlarında sahada edinilen tecrübelerden de faydalanabilirsiniz. Gelişmiş teknik altyapı ile online eğitim hizmetini akıcı ve kesintisiz olarak sunmak için tüm imkanlar internet reklamcılığı kursu ve diğer etkinlikler için tahsis ediliyor. Onaylı ve geçerli internet reklamcılığı sertifikası elde edeceğiniz bu eğitimde öğrenme oranı da % 100. Açıklayıcı ve tekrara dayalı eğitim akışında sorularınıza genel ya da özel kanallarla cevap bulabilirsiniz.

İş dünyasında yeniliğin ve gelişimin önemi giderek artarken yeni bir pazar olan internet reklamcılığı alanında kaliteli bir eğitim ve sertifika ile bir adım öne geçmek size büyük avantajlar sağlayacak. Dijital pazarlama alanında müşterilerinize ya da kendi marka ve ürünlerinize en uygun tanıtım yöntemlerini kendiniz geliştirebileceksiniz. Profesyonel bir yapılanmanın üyesi olarak etkili bir iletişimle reklam bilginizi genişleteceğiniz bu eğitim ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soru işaretlerine cevap bulabilmek için Epitelyum uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Online iletişim kanalları aracılığı ile iletişim kurmak ve bilgi edinmek için sadece birkaç dakikalık üyelik işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Farklı eğitim ve seminer fırsatlarından haberdar olmak için iletişim ve bilgilendirme kanallarını sık sık ziyaret edin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder