21 Mart 2017 Salı

HYIP Yatırımında Üç Önemli Şey

HYIP Yatırımında Üç Önemli Şey

Gerçekten HYIP'lerle ilgili yüzlerce web sitesi vardır ve her biri size HYIP'lerde para yatırma hakkında bilgi verir. Bazıları kendi oyununda HYIP'leri nasıl yenileceklerini anlatacak ve bazıları size ne kadar para kazandıklarını memnuniyetle söyleyecektir. Sonra HYIP'ler hakkında sadece yalan söyleyen siteler var. İhtiyacınız olan bilgiyi elde etmek zor olabilir ve neye ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde, neye inanacağınızı nerden biliyorsunuz?

Gerçekten basit, kendinize sorun, mantıklı mı? Bir şeyi okuduğunuz veya duyduğunuzdan ve şüpheniz varsa, şüphelendiğiniz şeyleri denemeye çalışın. Oldukça sıklıkla doğru veya yanlış olduğunu kanıtlamak için gerçekleri bulmanız gerekir, bu da kolay olmayabilir.

Sonuçta, cevabınızı elde etmek için kendinize soru sormalısınız. Kendinize sorun, neden birisi bunu söylerdi? Kişinin motivasyonunu anlayabiliyorsanız, gerçek olanı neyin doğru olmadığını öğrenmek için uzun bir yol vardır.

Bunun ışığında, size HYIP'lerin nasıl yenileceği hakkında bilgi vermektense, HYIP yatırımlarında aklımda tuttuğu üç şeyi paylaşacağımı düşünmüştüm.

1. Bir HYIP'in ne olduğunu unutmayın

Bu oldukça kolay, ancak günde% 10 oranında ne kadar para kazandıracağınızı hesapladığınızda göz ardı edilebilir. Başkalarının ne kadar yaptıklarını okuduğunuzda daha da zorlaşıyor. Sizi kurtarabilecek basit ipucu, HYIP yerine aldatmaca kelimesini kullanmaya çalışmaktır.

"Yüksek Verimli Yatırım Programı" düşüncesi, hızlı para imajını yaratır ve paranızı aldıktan sonra kaybederseniz ne yapacağınızdan ziyade anında ne kadar harcayacağınızı düşünürsünüz. Bir HYIP yöneticisinin motivasyonunu denemek ve anlamaya yardımcı olursa yardımcı olur - sizi zenginleştirmek için hapishanede zaman geçiriyorlar mı?

2. Gerçekçi beklentileri var

Daha önceki bir HYIP üzerinde% 200 yaptığınızdan ve yeni birinin aynı yöneticiden emin olduğunuzdan emin olabilirsiniz - aynı yöneticiyi okumuş olabilirsiniz, yine aynı şeyi yapacağınızı düşünmeyin. Her HYIP'den kazanacağınızı varsayıyorsanız, o zaman büyük bir şok yaşıyorsunuz demektir.

Her HYIP yaklaşımı için en iyi yolu, her ihtimali düşünmek ve hepsiyle rahat olmaktır. % 200'ü tekrar% 200 yaparsanız, bu harika, ancak bir sonraki kampanyanız için beklentilerinizi sıfırlamayı unutmayın. Eğer kaybedersen, gerçekten kendinden bekleyip beklemediğini kendine sorun. Değilse, ilk etapta yatırım yapmaya motive eden şeyi düşünün gerekebilir.

3. Ne kaybedeceğinizi düşünün.

Biraz önce bir HYIP'in ne olduğunu unutma ve sadece para kazandığınız son HYIP'yi düşününce ilk gibi. Sadece kazanacağınız şey hakkında düşünmek çok kolaydır. Bunun yerine, yatırım yapmak üzeriniz olan tüm parayı kaybetmeyi düşünmek için bir dakikanızı ayırın.

Dürüstçe kendi kendinize "Eğer kaybedersem üzülmem" diyebilirsiniz, o zaman HYIP yatırım yapmaya hazırsınız demektir. "Bir haftalığına bu paraya ihtiyacım var" gibi bir şey söylüyorsanız biraz daha az yatırım yapmanız gerekebilir. Bununla birlikte, "Bu işi kaybedersem, işte bu, kırıldım" gibi bir şey söylüyorsa, o zaman HYIP'lerden uzak durmanız gerekir. Basit.

Günün sonunda, HYIP'ler bazı bit yorgunluğunu yapmak için basit bir yoldur, ancak riskleri hatırlamanız ve kaybetmeye hazırlığınız gerekir. Bir dahaki sefere bu üç şeyi aklınızda tutarsanız, hiç bitmeyecek halde bitkisel para göndermek üzeresiniz, o zaman daha az yatırım yapmaya son verebilirsiniz, ancak uzun vadede daha ileride olacağınıza inanıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder