30 Mart 2017 Perşembe

Legend Investment 30.03.2017

Merhaba, Yatırımcı!

Legend Investment, Golden Stage listesine 400 $ yatırımla eklenen ve halihazırda yatırımcılara verilen tüm sözleri yerine getiren ve tüm ödemeleri zamanında teslim eden cazip bir projedir. En azından bu projeyi açtığımda, diğer bazı projelerden birazcık zaman harcamak istiyorum ve bu incelemeyi okuyarak nedenini anlayacaksınız eminim.

Legend Investment hakkında konuşmak iyi yapılmış bir proje ve inanması neredeyse imkansız gibi görünüyor. Yani en azından okumakla zaman kaybettiğim o kadar çok faydalı içerik var demektir. Kuşkusuz birçok kişi aynı şeyi hissedecektir, ancak herkes daha deneyimli yatırımcıyı aklında tutmak zorundadır; bu sadece bir efsane ve dış görünüm olduğunu daha iyi anlayacaktır. Elbette, Legend Investment hala diğerleri gibi yüksek riskli bir yatırım projesidir, ancak profesyonel görünmesi nedeniyle çok iyi bir zaman geçirmede büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz.

Şu anda bu projenin eksilerini görmüyorum çünkü harika görünüyor ve çok sayıda ayrıntılı metinsel içerik olduğunu ve yatırımcıların önemli bir kısmı için cazip bir nokta olduğunu söyledim. Yönetim, şirket hakkında bilgi yayınladı, iyice yatırım planını açıkladı, nasıl yatırım yapacağını açıkladı, ancak en önemli şey de Partners bölümünü ve diğer sayfalarını yaptı. Yönetimin, sadece bu projeyi sağlam ve profesyonel hale getirmek için üye birikimi de büyük önemsediği açıktır.

Legend Investment'ın sunduğu sadece bir yatırım planı var. Bu yatırım planı basitçe yatırımınızı kilitleyecek ve sonsuza kadar geri dönüş alacaksınız. Tabii ki yüksek riskli yatırım projelerinde sonsuza dek sürmez, ancak projenin kapanacağı andan itibaren ne olacağını tahmin edemeyene kadar. Her durumda - ertesi gün 25 gününe kadar her gün% 1, daha sonra 26'dan 75'e kadar% 1.5 kazanç elde edersiniz. Benimle hesaplarsanız, anladığınıza göre, bu 75 günde yatırımcı, mola odağı noktasına (yatırımcının yatırdığı tutarı geri aldığı andan itibaren) ulaşacak ve o günden itibaren 150'ye kadar başlayarak% 2 kazanç kazanacağını anlıyorsunuz. Bundan sonra, 301 ve% 3'lük geri dönüşlerden 2.5 ve sonrası. Evet, bozmak bile çok zaman alacaktır, ancak küçük karlar mutlaka bu projenin ömrünü ve bununla birlikte kazanma şansınızı artıracaktır.

Bugünkü en popüler ödeme seçenekleriyle (Perfect Money, AdvCash, Payeer ve kriptokrasi Bitcoin) yatırım yapmak mümkün olacak. Para çekme işlemleri diğer bazı projelerde olduğu gibi anında işlemez ancak yönetim 48 saat içinde tüm ödemeleri ödemeyi taahhüt eder.


Sonuç olarak, projenin çok iyi yapıldığı açıktır ve bahsetmedim ama yöneticinin bu projeyle Asya ülkelerini hedeflediği ve İngilizce, Rusça ve Çince, Japonca ve Vietnam dilleri de mevcut olduğu görülmektedir. Şüphesiz böyle bir yatırım planında, projenin nasıl performans göstereceğini tahmin etmek çok zor ancak şu anda oldukça popüler görünüyor ve gelecekte daha popüler hale gelecektir. Her halükarda, bunun bir HYIP olduğunu ve kaybedilecek parayla harcadığınızı unutmayın.

http://bit.ly/legendinv

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder