23 Mart 2017 Perşembe

Legent Investment Ltd | 23.3.2017

LegendInvestment - Slogan Gerekli değil

Peki bir slogan var, ama gerçekten sevmiyorum. Her durumda, sadece "LegendInvestment" ismi yeterli mi? Neredeyse hepsini söylüyor ve siteye ilk ziyaretinizde, uber zenginken muhtemelen düşlediğiniz her şeyi - ve hepsi de otomatik-oyunda - görürsünüz gibi anında etkilendiniz. Daha ne isteyebilirsin? Peki, uzun vadede inşa edilen yepyeni bir HYIP'ye ve hatta Yığınlar Sigortasına ne dersin?LegendInvestment açık bir şekilde erken bir aldatmaca HYIP değil, bu programa önemli miktarda çalışma yapılmıştır. Her ne kadar bu iyi bir sonucun garantisi olmasa da, proje kalitesi ve programın çalışma uzunluğu arasında doğrudan bir korelasyon eğilimi vardır. Ayrıca, yöneticinin projeye kararlı olduğunu ve bit eşlenmesinin nakit çıkışı HYIP yapması durumunda umarız koşmaya devam edeceğini gösteren bir göstergedir.

Genel bakış

Program aslında bu konuda oldukça yaşlı bir dünya hissi taşıyor ve hikaye 1995'e dayanıyor göz önüne alındığında, kesinlikle bunun bu görünümü ve hissi yaratmak için bilinçli bir girişim olduğu düşünülüyor. Her durumda, site kolaylıkla dolaşılabilir ve her şey gerektiği gibi çalışır. Bildiğim kadarıyla, gizli çekilme ücretleri gibi sürprizler yoktur. Tüm bilgiler mevcut ve anlaşılması kolay. Genel olarak iyi bir araya getirilir ve uzun süredir devam eden bir programın tüm izlerini taşır.

Ciddi olsa da, bu bir HYIP, bu da bitkisel para yatırma için çok yüksek riskli bir yol. Ancak, bu kadar çok riskle yatırım yapacaksanız, yatırımınızı deneyimli bir yönetici ile iyi bir programa da yapabilirsiniz. HYIP yatırımıyla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen temel bilgiler sayfamıza bakın.

Yatırım Planları

Efsane Yatırım, sadece% 1 ile% 3 arasında değişen bir faiz oranına sahip tek bir ömür boyu plana sahiptir. İlk yatırım yaparken, 25 gün boyunca% 1 kazanacaksınız. Kâr oranı zamanla artar: yatırım döneminiz 300 günden fazla olduğunda,% 1.5 ile 75 gün arasında,% 2'den 150 güne kadar,% 2.5'den 300 güne kadar ve en sonunda% 3 oranında günlük artış. Biraz karışık görünmesine rağmen,% 100 ROI noktası 75 gündür ve hepsi oradan kar sağlar. İlginçtir ki, gittikçe daha çok para yatırma olanağı ekleyebilirsiniz ve yeni para yatırma paketleri, en erken para yatırma odasında olduğu gibi aynı payı alırlar.

Site, bitcoin ve normal para işlemcilerini kabul ediyor. İşlem sırasında minimum yatırım, 10 dolar veya eşdeğerdir ve minimum para çekme miktarı 0,1 (veya eşdeğeri) 'dir. Para çekme işlemleri elle işlenir, bu nedenle ilk çekilişiniz beklerken benim sohbetimde bomba atmayın. Ayrıca, tüm bit eşin hareketlerinin işlem anındaki ABD doları karşılığına dönüştürüldüğünü unutmayın. Bu, bit eşitliğinize geri dönüşleri etkileyebilir, ancak yatırımınızın gerçek parasal getirisi etkilenmez. Bu, X-Binary ile aynı ve aslında daha büyük, uzun vadeli programlarda yaygın.

Yığınlar HYIP Sigortası

LegendInvestment için, yatırımcıları kapsayan 6 Mayıs'a kadar bir sigorta paketi sunuyorum. Sevk borcunuzu kullanarak 5 Nisan'a kadar yatırım yapmanız yeterlidir ve sigorta süresinin sonuna kadar (6 Mayıs) tazminat ödemeniz yeterlidir.

Koşullar

Ref bağlantısında kayıt olmalı ve aktif bir yatırımcı olmalısınız.
Fon Boyutu: 500 ABD doları
Sigorta Kapsamı:% 100'e varan oranda değişkenlik
Maksimum Kapak: sevk başına 100 dolar
Süresi doluyor: 5 Nisan 2017 (uygun olması için yatırım yapmak için son gün)
Kapak Süresi: 5 Mayıs 2017'ye kadar (hala çalışıyorsa ödeme yapılmaz)
Geri Ödeme: Sahtecilikten 48 saat sonra (bana göre sahte olma zamanı)
İddia etmek

Sigortayı talep etmek için Legend Investment'ın dolandırıcılığı sonrasında burada görünecek özel bir form için bu sayfayı kontrol etmeniz gerekiyor. Form, yalnızca 48 saat geçerli olacak ve talep edebilmenin tek yolu budur. Talep ettiğinizde yatırımınızın kanıtına ihtiyacınız olacaktır. Hak talebi süresi kapandığında sizinle iletişime geçeceğim ve fon geçerli alıcılar arasında orantılı olarak bölünecek; Yani, ne kadar çok yatırım yaptıysanız o kadar çok geri dönersiniz.

NOT: Sigorta, toplam zararı kapsamayabilir. Bu siteyi kullanarak ve sigorta talebinde bulunarak, tüm koşulları kabul etmiş oluyorsunuz ve sigorta talebinizin düzgün bir şekilde gönderilmediği takdirde reddedilebileceğini veya hileli olduğunu anlıyorsunuz demektir.

Yatırım Yığını

Son zamanlarda, ne kadar yatırım yaptığımı ifşa etmek için birkaç istek aldım. Geçmişte yapmadım çünkü her insanın yalnızca kendilerine uygun olanı yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum ve bu kararı etkilemek istemiyorum. Her neyse, ben onu deneyeceğim ve nasıl gittiğini göreceğim. Kaybetmeyi göze alabildiğinizden fazla yatırım yapmayın!

http://bit.ly/Legendinv

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder