22 Mart 2017 Çarşamba

Richmond Berks Şirketi Hakkında

RichmondBerks İncelemesi ve HYIP Endüstrisinden Günlük Haberler

Hepinize merhaba! Bugünün haber bölümünde yetişebileceğim birkaç öğe var, bu yıl güçlenmeden güçlenmeye devam ettiği için HYIP endüstrisindeki trendle tutarlı olmak için çoğunlukla olumlu. Ancak bundan önce, şimdiye kadar gördüğüm en ilginç programlardan biri olan şey hakkında şimdi bir şeyler konuşmak istiyorum ve hissediyorum olduğum kişi çok umut vericidir. Buna RichmondBerks deniyor ve çok uzun sürmeden çok sayıda portföyün içine girmeyi başaracak bir his var. İki aydan uzun bir süredir koşuyor olsanız da, sitenin rekabet alanında görülmeyen muazzam kapsamdaki yeni fikirleri göz önüne alındığında, bunun, yalnızca her şeyin denendiği ve denendiği bir deneme süresi olduğunu düşünebilirsiniz. Yönetici şimdi, reklam kampanyasını yükseltmek ve MNO'daki Premium Listing ile bir sonraki seviyeye taşımak için uygun zaman olarak değerlendirildi. Her durumda, RichmondBerks, HYIP endüstrisinde çok ilginç bir eğilim belirleyici olarak görülebilir ve çoğu kişinin, en küçük mevduatla olursa olsun, ne olursa olsun denemek isteyeceği bir şey. Öyleyse tüm bunların ne olduğunu ve portföyünüze değer katmaya değer mi düşünelim.

Herhalde kimsenin programla ilgilenmeyeceği tek en büyük sebep olan yatırım planıyla başlamamız gerektiğini varsayıyorum. Bazen karmaşık bir web sitesine benzeyen şeylerde RichmondBerks gerçekten önemli olduğunda işleri basitleştirmenin nasıl olduğunu bildiğimi söylemekten çok memnunum. Neyin olup bittiğini hemen açık bir şekilde görmese de, yatırım planı tam olarak ne olması gerektiğidir - açık, net ve açıklayıcı olmalıdır.

Ancak RichmondBerks'e yatırım yapmanın asıl prosedürü, alıştığınıza göre biraz farklı düzenlenmiştir. Endişelenmeyin, çoğunlukla sadece kozmetik, temel öncül kendi paranızı harcarken, harcadığınız şeyle ilgileniyorsanız ve eninde sonunda koyduğunuzdan daha fazla şey çıkarmaya devam ediyorsunuz. Konsept RichmondBerks'in kendi ABD doları karşılığı olan RBD doları olan kendi para biriminiz. Para yatırmak için "Satın Al RBD" düğmesine tıklayın, kullanmak istediğiniz tutarı ve ödeme işlemcisini seçin ve oradan normal şekilde ilerleyin. Para çekme talebinde bulunma zamanı geldiğinde, anlık ödemenizi almak için "RBD Satışı" düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Her şeyden önce, RichmondBerks'e katılabilmek için minimum 10 $ 'a ihtiyacınız olacak. Bunu bulabilirsen, son kullanma tarihi yoktur. Diğer bir deyişle, size sınırsız ödeme yapmaya devam edecek, sürekli RichmondBerks'in çevrimiçi kalmasını ve sağlıklı bir nakit akışını korumayı ve yatırımcıları katılımcılıkla ilgilendirmeyi sürdürmeyi sürdürdüğü kalıcı bir stil yatırım planı diyoruz. Faiz oranları haftada yedi gün olmak üzere günlük olarak ödenir, ancak orada bir dalgalanma var. Pazartesiden cumaya iş günlerinde, RichmondBerks tüm üyelere günde% 1.5 ödeme yapıyor. Bununla birlikte, genellikle HYIP endüstrisindeki konuşma etkinliği haftasonu biraz yavaşlayabilir, bu nedenle cumartesi ve pazar için bu oran% 0.7'ye geriledi. Yatırım stratejinizi daha iyi planlamanıza yardımcı olursa, bunu takvim haftası başına% 8.9 olarak düşünebilirsiniz. Harcama izniniz olan para miktarına maksimum bir sınırlama yoktur.

Tabii ki, RichmondBerks'le yapılan yatırımlarda "son kullanma tarihi" olmadığını söyledim, açık uçlu olduğunu söylemek muhtemelen biraz daha doğrudur - aslında kendi son kullanma tarihini ayarlayabilirsin, çünkü programı istediğiniz zaman özgürce bırakabilirsiniz. Ana müracaatınızı istemek için izin verilir, ancak bunu yaparken cezai bir% 50 para çekme ücreti ödersiniz. Bu, yalnızca çok erken kazanmak için yaklaşık altı haftalık kâr yiyebilir, bu nedenle bunu çok dikkatli düşünmelisiniz. Bunun gibi durumlarda en iyi strateji, programa uzun vadede karar vermeye hazır olduğunuz mantıklı miktarda para yatırmaktır ve kişisel bir acil durumda geri ihtiyaç duyacağınız bir şey değildir.

Bunu göz önünde bulundurarak, tipik bir yatırımın RichmondBerks'e nasıl görünebileceğine dair herhangi bir pratik örnek sunamam; koşullar altında yatırımcıların olduğu kadar çok olası strateji ve çıktılar vardır. Sadece, eğer katılırsanız, sonuna kadar üye kalmaya hazır olduğunuzu önerebilirim. Bu stratejiyi paylaşmazsan, yatırımın karşılığını geri kazanmak için on iki hafta kadar bir süre alacağını ve bunun ardından müdürünün kazanacağını veya geri alınabileceğini unutmamalısın. Kendi hesaplamalarını oradan yapın.

Şu an mantıklı olan ve bir depozito öncesi basmaya hazırsanız, bilmeniz gereken sonraki şey ödeme seçeneklerinizdir. Geçerli endüstri standartlarına göre, RichmondBerks, geleneksel stil p'yi tercih eden herkes için PerfectMoney, Payeer, AdvCash, YandexMoney ve NixMoney'yi alarak muhtemelen ne bekleyebileceğinizi tahmin edersiniz.

http://bit.ly/richmondberkstr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder