22 Mart 2017 Çarşamba

RICHMONDBERKS - BÜYÜK KAZANANIN GERÇEK-ÖMRÜ ÖRNEĞİ

Sanırım yukarıdaki RichmondBerks'e uygun olmalı ve haberler bölümünü onlardan en son güncellemeyle başlamalıyız. Aslında, bir Japon üyesi tarafından paylaşılan RichmondBerks'teki erken yatırımlarla ilgili başarı öyküsü. Görünüşe göre, programla yapılan büyük bir yatırımdan çok para kazandı ve deneyimini paylaşmaya karar verdi. Elbette, bu hikayeyi bir rehber olarak almamanız gerekir, daha doğrusu onlara doğru zamanda katılmanız halinde HYIP'lerde para kazanmanın mümkün olduğunu bir örnek olarak görmeniz gerekir. Bu yatırımcı için doğru zaman RichmondBerks'in başında geldi - çok büyük bir potansiyeli gördü ve hemen içeri girdi. Şimdi, sağ atın üzerine bahse girdiğinden, diğer taraftan kaçırdığı bir gelirden zevk alıyordu, risk aldı ve ödeniyordu. Kapalı. Biz HYIP yatırımcıları olarak yatırım kararlarımızda daima ihtiyatlı olmalıyız ve kaybedebileceğimiz şeyleri yalnızca yatırım yapmalıyız, ancak hikaye ilham vericidir ve hayatımızı tamamen kendimiz için doğru HYIP'yi bulmak suretiyle tamamen değiştirmek mümkün olduğumuzun farkına varmamıza yardımcı olur. Aşağıda okuyabilirsiniz:

"Yıl içinde 403.000 kolaydır!
Değerli yatırımcılar! Ben Rin Suzuki, Tokyo'da yaşıyorum ve RichmondBerks'le gayrimenkul ihalesi yoluyla ayda 33 600 dolar kazanıyorum! İnanmak zor ama doğru. Her şey çok önce değil, sadece birkaç ay başladı. Son zamanlarda işimi değiştirdim ve değişimden hoşlanıyorum. Dolayısıyla, kazanç miktarı gibi başka bir şeyi değiştirmeye karar verdim. Yıllar geçtikce, tasarruflarımın yardımıyla toplam 80 bin dolar biriktirdim ve ekstra para kazanmaya karar verdim.
Yatırımlar benim için mükemmel bir seçenekmiş gibi görünüyordu, bir çok yatırım şirketi benimle ilgilendi, ancak onlardan elde edilen kâr beni tatmin edecek bir kazanç değildi. Gayrimenkul yatırım yapmaya, konut kompleksi inşasına yatırım yapmaya karar verdim.
Kompleksin binalarını yapan şirket çalışanlarından biri, yatırım yapmak istediğim yardımıyla iyi arkadaşımdı. Bir yıl sonra yüzde 50 kar vereceğim, 80 bin koydum, 12 ay içinde 120 bin almam gerekiyordu. Yatırım yapmak için daha önce arkadaşıma para verdim, ancak bundan birkaç gün sonra beklenmedik bir şey oldu.
Şirketin binalarda, zaten borç ve borçta bulaşmış olduğu ortaya çıktı ve mahkeme onlardan para toplamaya başladı. Paramı geri almayı başaramadım, belgeler henüz hazırlanmadı. Hemen düşünmeye başladım, şimdi ne yapacağım. Yatırım korkusu yüzünden fethedildim, ancak bir süre sonra RichmondBerks şirketiyle tanıştım.
İnsanın gayrimenkulüne nasıl yatırım yaptığına dair hikayeleri okuyarak tesadüfen karşılaştım. Orada Richmond Berks müşterisinden başarılı hikayelerden birine rastladım. Okudum ve esinlendi, fark ettim ki herşeyi henüz kaybetmedim. Akşam boyunca bütün hikayeleri okudum ve siteyi incelemeye başladım. Yatırım koşulları bana cok cazip gelmiş gibiydi.
Bütün tasarruflarımı yatırmaya karar verdim, çünkü yılda 40 bin yerine 403 verdim! Ve böylece şirketle tanıştım. İki hafta sonra siteyi ziyaret ettim ve hesabımda zaten 16 800 dolar oldu!
Böyle bir sonuç, çok memnun oldum. Arkadaşlarımla paylaşmaya karar verdim ve bu konudan çok memnun kaldılar. Çoğu da bu şekilde para kazanmaya başlamalıyız. Onlarla bir bağlantı paylaştım ve ortağım oldular. Yatırımları bana kar getirmiştir! 3 gün içinde bağlı sistemden 2000 dolar aldım.
İlk yatırımımdan bir ay sonra gelirim 35 binden fazla oldu!
Bugün paranızı doğru bir şekilde yatırmak kolay değil, ama şimdi Richmond Berks'le mümkün oluyor. Bu kadar büyük bir yatırım fırsatı için şirkete teşekkürler! Hepinize iyi şanslar!"

http://bit.ly/richmondberkstr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder