22 Haziran 2017 Perşembe

Borçtan Kurtul!


Yıllardır Seni Zenginleştirmeye Çalışıyorum. Borçtan Kurtulma Vakti!
Kategori: Kişisel Gelişim

Selam, HızlıAdam takipçisi. Sen konulara hakimsin ama blog sayfamla yeni tanışanlar için çok kısa bir açıklama yapayım. Sonrasında ise zenginliğe giden yolda borçlardan kurtulmanın ve zenginleşmenin yöntemlerini tartışalım.

Bu blog sayfası, kurulduğu günden itibaren okurlarının yaşam kalitesini artırmaya yönelik teknikler paylaşır. Makalelerin %90’ı tarafımdan hazırlanır ve bir çoğu DENEYİM EDİNDİĞİM konularla ilgilidir. Her ne kadar konular satış-pazarlama ağırlıklı görünse de doğrusu bu değil.

Doğrusu: Paylaştığım konular, kişinin kendini pazarlayabilmesi, kariyer edinmesi, iletişim yeteneğini geliştirmesi, iş fırsatlarını iyi değerlendirebilmesi, ek gelir fırsatlarını keşfetmesi, birikim yapabilmesi, maddi ve manevi yaşam kalitesini artırması üzerinedir. Şimdi de bu yöntemlerden bir yenisi olan “mucizevi şekilde borçtan kurtulma” tekniklerini inceleyeceğiz. Bana güven ve sonuna kadar oku!

Örnek olarak yine kendimi kullanacağım çünkü az önce de söylediğim gibi yazdıklarımın çoğu DENEYİM EDİNDİĞİM konularla ilgilidir. Her insan gibi ben de gelir potansiyelimi yükseltmek ve yaşam kalitemi artırmak istiyordum.Yine istiyorum. Şuan “zengin” kelimesinin karşılığını verebilecek kadar varlığa sahip olmasam da son 2 yılda aylık gelirimi 3’e katlamış biri olarak “eskiye nazaran zenginim” diyebilirim. Eskiye nazaran zengin olmak da bir tür zenginleşme değil midir? Bunu, borçlarımdan kurtulmak için edindiğim prensiplere borçluyum. Hem dağ gibi borçlarımdan kurtulmuş oldum, hem de gelir potansiyelimi artırdım.

Zenginleşme: Mevcut varlıkta ölçümlenebilir bir şekilde artış sağlamaktır.

Yukarıdaki tanıma göre 500 TL kazancı olan birisi de zenginleşebilir değil mi? Şimdi tek amacım senin varlıklarını artırmak. İster 500 TL ister 50.000 TL gelirin olsun, hiç fark etmez! Şimdi bunu senin nasıl başaracağını açıklıyorum:

Yıllardır yaptığın borçları buradaki tek bir sayfa yazı ile yok edemem ama borçlarından nasıl kurtulabileceğini anlatan 2 madde paylaşıyorum. LÜTFEN, en azından birinci maddeyi uygulamadan YORUM YAPMA!


Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak başlıklı yazımı okumanı tavsiye ederim.

“Borçtan Kurtul Allah Aşkına” isimli kitabı temin edip okumanı tavsiye ederim. (Bu kitapta benim uyguladığım birikim yöntemleriyle birlikte çok daha fazla birikim yöntemi ve ek gelir yöntemleri paylaşılmış)Peki, nasıl oluyor da kendimden bu kadar emin konuşuyorum? Buyur:
Yaşam Kaliteni Artırma ve Borçlardan Kurtulma Vaktin Geldi!

24 Temmuz 2015 tarihinde paylaştığım “Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak” başlıklı makalede dar gelirli insanların nasıl birikim yapabileceğini ve yaşam standartlarını nasıl yükselteceğini anlatırken bir yandan da anlattıklarımın uygulayıcısı olmuştum. Anlattığım yöntemleri uygularken %100 faydasını gördüm. Merak etmeyin, bu tek kişilik bir deney değil!

Şöyle ki:

1 Aralık 2016 Tarihinde (Şuan okuduğunuz makaleyi yazmadan 3 gün önce) bana bir kitap hediye edildi.

Kitabın Adı: Borçtan Kurtul Allah Aşkına!
Kitabın Yazarı: Ayhan Özden

Bu kitap bana hediye edilmeden önce kitabın yazarı Ayhan Özden’in facebook paylaşımları dikkatimi çekmişti. Zaten kendi kendime uyguladığım ve sonuçlarından son derece memnun kaldığım borçtan kurtulma yöntemlerim vardı ama bu kitaptan yeni teknikler öğrenebilir miyim diye düşündüm. Okuduklarım karşısında ilk kez şapkadan tavşan çıktığını gören çocuk gibi ağzım açık kaldı.

Kitabı okuduğumda, benim kendi kendime bulduğum tekniklerin aslında dünyadaki insanların %3’ü tarafından bilinçli uygulanan teknikler olduğunu öğrendim. Bu tekniklerin gizlendiğini ve en az paylaşılan bilgiler arasında yer aldığını da öğrenmiş oldum. Tabi ki bu kitapta benim yazmış olduğum 1 sayfalık yazıdan çok daha fazlası var.Dolayısıyla çok önemli yeni bilgiler de edindim.

Daha da önemlisi: Ayhan Özden, yazdığı her yöntemi bilimsel araştırmalar ile desteklemiş, ispat etmiş ve bizzat uygulayıcısı olmuş.

Borçtan Kurtul Allah Aşkına! İsimli kitapta, pasif gelir yöntemlerinden, çeşitli birikim yöntemlerine kadar seni zenginleştirebilecek onlarca yöntem var. Borçlu olduğun halde nasıl birikim yapabileceğini ve bunun hiç de zor olmadığını anlatıyor. Ben de onaylıyorum! Sen de okuyup uygularsan hiç şüphesiz sen de onaylayacaksın.

Bu kitap, sadece maddi zenginliği değil; manevi zenginliği de anlatıyor. Üstelik hangi dine mensup olursan ol kitaptaki yöntemler manevi yönden seni refaha kavuşturabilecek şekilde yazıldı. Kısacası yazar mutlu olmanı istiyor

UNUTMAYIN: İşe yaradığı kanıtlanmış birçok bilimsel telkin yöntemi zaten din kitaplarında yer alır. Daha fazla anlatıp konuyu reklam filmine çevirmek istemiyorum.

Zengin olmak… Hmm…

Zengin olmak için önce BORÇLARINDAN KURTUL! Zenginsen eğer “MUTLU ZENGİN” olmak için BORÇLARINDAN KURTUL…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder