22 Haziran 2017 Perşembe

Pasif Gelir Elde Edenler, Bu yöntemleri hiç düşündünüz mü?

Borçlu yaşamaktan bıktın mı?
Bundan çok kısa bir süre önce bende borçsuz bir yaşamın imkansız olduğunu düşünürdüm!
Tüm bunlar bilmemizi istemedikleri sırları öğrendiğimde son buldu!
Yaşadığımız dünya bizi borçlu bir hayat sürmeye mahkum etmek için kurulmuş bir sistemden oluşuyor.

Borçla doğuyoruz, borçla yaşıyoruz ve büyük ihtimalle borçlu ölüyoruz.
Okuldan çıkıp hayata atılıyorsun ve öğrendiğin bilgilerin sana rahat bir hayat sunması gerekirken çok geç olmadan borç denen illeti yaşantında buluyorsun, tıpkı ailende yaşadığın gibi.
Senden gizlenen bilgilere sahip olmadığında da borçlu bir yaşam sürmen ve hayata karşı yenik devam etmen kaçınılmaz oluyor.
Yıllarca bende senin gibi borçların verdiği acıların altında ezilirken borçsuz bir hayatın mümkün olmayacağını düşünürdüm.
Hayatımın 33 senesini borçlu geçirmiş ve iş hayatında iflaslar yaşamış birisi olarak yaşadığın acıları anlıyorum. 9-5 işte çalışırken de, ticaretle uğraşırken de az kazandığım zamanlar olduğu kadar çok büyük paralar da kazandım. Lakin garip olan her zaman borçlu yaşamış olmamdı ve bu duruma alışmıştım.
Ta ki; yaptığım sinema filminden battıktan sonra borçlarım artık aydan aya ödenemeyecek haldeydi. Artık kredi kartlarını ya da kredilerimi takla attıramıyordum. Avukatlık ofislerinden aranıyordum.İcra kağıtları eve gelmeye başlamıştı.

Eşimden bu durumu üzülmesin diye saklamaya çalışsam da, bir gün postacı kapıyı çalıp icra ihbarnamesini eşime verdiğinde eşim içinde bulunduğum zor durumu anlamıştı.
O gece gözümden yaşlar akarken karar vermiştim!
"BORÇTAN KURTULACAKTIM!"
Borçlarımdan nasıl kurtulduğumu merak ediyorsan ve borçtan kurtulmaya gerçekten kararlıysan; ŞİMDİ kitabımın 1.bölümünü BEDAVA okuyarak borçsuz bir yaşam için ilk adımı at. Muhteşem bir yaşam seni bekliyor inşaallah.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder